fbpx

AC/DC — Best Tribute Show

Місце проведення: Львів, ENNIO Event Square
Дата та час: 23 квітня 2021 19:00
Ціна квитків: Від 230 грн

Про подію

УВАГА!

ПОДІЮ ПЕРЕНЕСЕНО НА НОВУ ДАТУ – 23 квітня, 19:00 год.
Усі раніше придбані квитки дійсні на нову дату.
За потреби повернути квитки, зв’яжіться з нами через меню Контакти за посиланням:

“Львів! У зв’язку з суттєвим погіршенням погодних умов та закликами місцевої влади залишатись вдома, група разом з організаторами прийняли рішення перенести наш концерт в Ennio Square на 23 квітня.”

Жити потрібно так, щоб було що згадати. Подорожувати так, щоб завжди повертатися. Любити пристрасно і яскраво, нехай навіть тільки на годину. Грати так, щоб підривати зал потоком драйву. Бути тим, ким не можеш не бути. Саме такі емоції виникають, коли відвідуєш концерт “AS⚡DS”- команда, яка змушує відчувати і робити так, як ти хочеш зробити.
“AS⚡DS” - київський проект, унікальний тим, що це перший і єдиний офіційний триб’ют легендарних “AC⚡DC” в Україні. Вони дуже схожі стилем, зовні і передають неймовірну енергетику, яку потрібно швидше відчути і протанцювати, ніж описувати словами.
За роки існування, хлопці зробили більше 300 шоу, отримали офіційний дозвіл на використання творів групи AC/DC від компанії Українська музика / Universal, але найважливішим і визначальним став весняний період 2013 року. Хлопці стали першим і єдиним на даний момент триб’ютом в світі, який за 39 днів дав 30 концертів по містах України, Білорусі та Казахстану.
Можна сміливо сказати, ці хлопці, як ніхто інший знають, що таке «дорога в пекло». На концерті цих хлопців ти відчуваєш себе частинкою легенди.

Чому не можна пропустити такий захід?
• Реальна можливість почути професійно виконані хіти AC⚡DC наживо.
• Тверезе розуміння того що оригінальний склад групи AC⚡DC навряд чи порадує своїм візитом Львів в найближчі десятиліття.
• Найвищий рівень виконання групи AS⚡DS підтверджений наявністю сертифіката на право виконання творів групи AC⚡DC. Це можливість показати молодому поколінню, що таке справжній рок.
• Це можливість і самому вернутись в молодість.

Купівля квитків