fbpx

TABAKOV - Моя На Все Життя

Місце проведення: Львів, ENNIO Event Square
Дата та час: 07 березня 2021 19:00
Ціна квитків: Від 280 грн

Про подію

7 березня Tabakov у рідному Львові - з концертною програмою під білий рояль

У неділю, 7 березня, у Львові, на сцені Ennio Event Square (вул. Джерельна, 22), відбудеться сольний концерт Павла Табакова, який віднедавна виступає як Tabakov. Концертна програма під назвою “Моя на все життя” звучатиме у супроводі білого рояля, що додасть початку весни особливих шарму та романтики. Початок - о 19:00. Концерт відбудеться із дотриманням вимог МОЗ.

Невиправний романтик, улюбленець жінок, володар титулу “Голос країни” Tabakov 2021-ий рік зустрів на сцені - в мальовничих Карпатах. І тоді, у Новорічну ніч, загадав бажання: “Щоб рік прийдешній був більш сприятливим для живих зустрічей зі слухачами, аніж це було торік”. І бажання співака здійснюється: на початку весни, 7 березня, Павло порадує усіх своїх шанувальників, а особливо шанувальниць, сольним концертом у рідному Львові.
Того вечора Tabakov представить як хіти “Ти танцюєш одна”, “Моя на все життя”, “Тільки ти моя”, “Любов Жива”, так і пісенні прем’єри, реліз однієї з яких заплановано на 1 березня. Чимало пісень отримають нове, акустичне, звучання - під рояль. Що зробить романтичний музичний вечір від Табакова ексклюзивним.
Готує співак й кілька сюрпризів. Серед них - обіцяє взяти до рук “рідний” інструмент - акордеон, на якому не грав уже багато років та якому свого часу приділив роки навчання.
Як і іншим українським артистам, у 2020-му Табакову довелося скасувати заплановані концерти. Попри це, минулий рік видався для співака доволі плідним - він випустив три сингли: “Все для нас”, “Україно моя” і “Щасливе Різдво”. Також Tabakov дав автомобільний концерт, а під завісу року разом із юними артистами Творчої школи Павла Табакова презентував у Львові свій авторський мюзикл “Фабрика Санти”.

Купівля квитків