fbpx

Sasha Boole

Місце проведення: Львів, ENNIO Event Square
Дата та час: 24 жовтня 2020 20:00
Ціна квитків: Від 150 грн

Про подію

Sasha Boole – мультиінструменталіст, автор і виконавець пісень, народжених на межі блюзу, кантрі та фольку. Музиканта заслужено вважають одним із основних амбасадорів української музики закордоном. На його рахунку сотні концертів по всій Європі – від України до Ісландії. Окрім звичних концертних майданчиків він грав у в’язницях, психіатричних лікарнях, вугільних шахтах, костелах тощо. В 2017 році він здійснив музичний марафон довжиною у 24 години, зігравши 24 міні-концерти у 24-ох різних локаціях.

У 2019 році Саша представляв Україну на найбільшому європейському шоукейс-фестивалі Eurosonic, зібравши там абсолютний аншлаг. Його музика неодноразово потрапляла до підбірок знакових вітчизняних релізів за версіями українських медіа, а третій за рахунком альбом Golden Tooth посів другу сходинку в іTunes Україна.

Sasha Boole також є учасником гурту Me And That Man – сайд-проекту Адама Нергала з гурту Behemoth. Його живий виступ – це шоу в форматі людина-оркестр, окрім самих пісень, сповнене розповідями та чорним гумором.