fbpx

Lviv Bandur Fest. Великий зiрковий концерт

Місце проведення: Львів, ENNIO Event Square
Дата та час: 17 вересня 2021 18:30
Ціна квитків: Від 200 грн

Про подію

Наймасштабніша подія від Lviv Bandur Fest - великий концерт у ENNIO Event Square.

17 вересня, від 18:30 чотири хедлайнери в одному місті і в одному часі познайомлять вас з бандурою, якої ви ще не чули! Соул, джаз, світові хіти на бандурі та чуттєвий фольк ф’южн.

 Яскраві B&B Project, що захоплюють своєю музикою повні стадіони, закохують в старі світові хіти новими аранжуваннями на бандурі, а їх авторські пісні збирають мільйони переглядів на YouTube.

 Чуттєва Krutь - єдина в світі соул-бандуристка. Вона завоювала безліч своїх фанатів проникливою лірикою, емоційним вокалом та незвичайними аранжуваннями. Завдяки цьому Krutь стала зіркою на проєкті X-Фактор, а у 2020 пройшла до фіналу національного відбору на Євробачення.

 Легендарний Роман Гриньків, що закохав світ у звуки бандури, джазовий віртуоз з безліччю спільних проєктів з американськими та європейськими артистами. Його альбом з Ел Ді Меолою став хітом серед шанувальників джазу.

 Запальні Troye Zillia, що поєднали архаїчні фолькові мотиви з сучасним саундом і заряджають драйвом з першої секунди. Вони глибоко занурюються в українські співочу культуру і дають народним пісням друге дихання. З Troye Zillia можна пірнути у музику наших предків.

 Не пропусти головну подію вересня. Увага! Через карантинні заходи кількість місць обмежена! Квитки тут: Тільки живий звук.

 Lviv Bandur Fest пройде у Львові вже в п’ятий раз. І кожного разу фестиваль знаходить нові формати, щоб познайомити своїх гостей з неймовірним світом сучасної української бандури. Бандура — це справжня музична візитна картка України і однією з цілей Lviv Bandur Fest є зруйнувати негативні стереотипи про те, що бандура нудна і не цікава.  Фестиваль навчає, популяризує, розповідає і об’єднує бандуристів з усіх куточків України. Ми хочемо, щоб бандури стало більше на концертних майданчиках, щоб кількість бандуристів зростала і вони долучалися до виступів на Lviv Bandur Fest.

 Lviv Bandur Fest реалізується в партнерстві з організацією “Непротоптана стежина” в межах партнерської програми «Культура.Туризм. Регіони» Українського культурного фонду. Партнерами фестивалю є управління культури Львівської Міської Ради.

 Посилання на сайт Lviv Bandur Fest

Посилання на соцмережі проєкту:

Facebook:

https://www.facebook.com/lvivbandurfest

 Instagram:

https://instagram.com/lvivbandurfest

 Youtube:

https://cutt.ly/ZmRntBX

 Партнери проєкту:

ENNIO EVENT SQUARE

ELECOR

Music Up

Сенсотека

LV Cafe

Твоя Культурна Підтримка

Нижній Зал театру Ляльок

 Інфопартнери:

Суспільне Львів

Телеканал NTA

Радіо Львівська Хвиля

Радіо Галичина

Радіо Сковорода

Вголос

Zaxid.net

Гал-Інфо

GalNet

032.ua 

Lviv Media

 Бандурні партнери:

Майстерня вправних бандуристів

Bandura space

Bandura Style

Фотозвіт