fbpx

LATEXFAUNA

Місце проведення: Львів, ENNIO Event Square
Дата та час: 08 березня 2021 19:00
Ціна квитків: Від 470 грн

Про подію

“Львів! У зв’язку з суттєвим погіршенням погодних умов та закликами місцевої влади залишатись вдома, ми разом з організаторами прийняли рішення перенести наш концерт в Ennio Square на 8 березня.”

https://www.facebook.com/latexfauna

Всі раніше куплені білети дійсні на нову дату!

Спеціально ❤️❤️❤️до 8 березня ❤️❤️❤️Львів приймає український поп-дрім бенд Latexfauna на концертній площадці Ennio Event Squere.

Віддайтеся пломбірному вайбу у виконанні музичних філософів-оригіналів. Відірвіться так, щоб назавжди запам’ятати це свято.

Для Latexfauna характерне ніжне мрійливе звучання з легкою повітряною мелодійністю. На такій музиці пливеш, як на хвилях, рівно погойдуючись, час від часу відчуваючи на обличчі теплий бриз дзвінких бітів. Саунд, що зачаровує, кардинально відрізняється від усього, що ми досі чули. Але на цьому хлопці не зупиняються.

Лірика бенду – це психоделічні сюжети, що зачіпають підсвідомі струни, влучні, сміливі тексти. Своїми треками хлопці вибудовують чарівний світ.

Локація в серці Львова, найкращий звук, дружня атмосфера та дотримання карантинних вимог! До зустрічі на вул. Джерельній, 22!

Купівля квитків