fbpx

Star Wars Концерт-легенда

Місце проведення: Львів, ENNIO Event Square
Дата та час: 23 травня 2021 19:00
Ціна квитків: Від 200 грн

Про подію

Далека-далека галактика кличе!
23 травня о 19:00 у Ennio Event Square симфонічний оркестр LUMOS Orchestra втілить у життя події культової епічної космічної саги “Зоряні війни”. Геніальна музика Джона Вільямса та Людвіґа Йоранссона (“Мандалорець”), протистояння світлого та темного боку Сили, цільна музично-візуальна історія у виконанні першого в Україні саундтрекового симфонічного оркестру – цей вечір буде просто переповнений Силою музики та емоцій!

LUMOS Orchestra – справжні чарівники та метри саундтрекової музики. У 2020 році оркестр святкував своє 10-річчя і за чималий творчий шлях вже має чудові здобутки: близько 700 різноманітних саундтреків у репертуарі, сценічні та творчі кліпи і записи, великі тематичні концерти по “Володарю Перснів”, “Гаррі Поттеру”, “Доктору Хто”, мультфільмам студії Disney, відеоіграм, серіалам. Також LUMOS Orchestra час від часу гастролюють закордоном та мали нагоду виступати перед видатними голлівудськими акторами та розробниками ігор.
Кожен проект колективу це завжди більше ніж просто концертний захід. LUMOS Orchestra створює сюжетні видовища, поєднані тематичними історіями; інтерактивні івенти для слухачів, що завжди збирають повні зали шанувальників та залишають по собі неймовірні емоції та враження.

Керівник оркестру, аранжувальник, концертмейстер – Діана Коваль
Диригент – Назар Кулиняк

Приєднуйся до події галактичного масштабу!

Купівля квитків