fbpx

KOZAK SYSTEM. Закохані злодії

Місце проведення: Львів, ENNIO Event Square
Дата та час: 17 липня 2021 20:00
Ціна квитків: Від 350 грн

Про подію

17 липня – Львів – Kozak System із програмою “Закохані Злодії” та новими піснями!
Вперше від початку карантину KOZAK SYSTEM завітають до Львова, щоб презентувати свій альбом “Закохані Злодії”!

“Ми планували поїхати у повноцінний концертний тур одразу після концертної презентації альбому у київському Жовтневому палаці, але пандемія внесла свої корективи, тому у Львові не були досить давно. Цей рік у карантині був для нас дуже плідним: фактично, ми написали ще один альбом. До речі, Львову поталанить більше інших міст, бо ми виконаємо вперше у Львові і треки з альбому “Закохані Злодії” і кілька зовсім нових пісень.”

KOZAK SYSTEM – це колектив, що став по-справжньому унікальним та самобутнім явищем на нашій музичній сцені – вони органічно виглядають та звучать як на гучних багатотисячних фестивалях так і під час камерних ліричних виступів. Різнобарв’я репертуару гурту справді вражає – адже вони не обмежуються стильовими чи жанровими рамками. У творчості “козаків” є все і навіть більше: від потужного панк-року – до щемких ліричних балад на вірші сучасних поетів, від мелодійного етносу – до мультижанрової суміші козацьких пісень з реггі, від гостросоціальних треків – до патріотичних військових гімнів.

«І якщо колись в Україну прийде вітер, який знесе усе випадкове та ненадійне, який зруйнує міста і перетворить їх на пустелю, вижене звідси всіх, хто шукатиме щастя на чужині, тут залишиться лише те, що є сіллю цієї землі. І пісні KOZAK SYSTEM точно будуть серед цих скарбів»

За час існування гурту KOZAK SYSTEM відвідали з концертами більше 20 країн світу, а мапа нашої країни оповита їх концертними маршрутами вздовж і впоперек: яке тільки місто та містечко не стрибало під “Така Спокуслива” і не запалювало вогники телефонів під “Не Моя”?

Неповторна атмосфера романтичного міста Лева + драйв, лірика та емоції улюбленого гурту KOZAK SYSTEM – справді важливі чинники, щоб не пропустити цей концерт.

Кількість квитків обмежена.