fbpx

Олександр Положинський та «Три Троянди»

Місце проведення: Львів, ENNIO Event Square
Дата та час: 06 листопада 2020 20:00
Ціна квитків: Від 400 грн

Про подію

Запрошуємо вас стати гостями першого концерту під назвою «Лірика», який для вас заграють Олександр Положинський та «Три Троянди».

Олександр Положинський - колишній учасник гурту «Тартак» і проєкту «Був‘є», теперішній співучасник дуету «Ол.Ів.‘Є», автор і виконавець власних пісень.

Валерія Паляруш – піаністка. Випускниця НМАУ ім. Чайковського, лауреатка міжнародних конкурсів у світі класичної музики. Академізм не став на заваді співпраці з такими проєктами як «Grozovska Вand», «Vexlarsky Оrchestra», «Babuci and Brothers», «Kyivmistah», «Музо:Muzo», «Blake Maloka» та «Serbushlersmood».

Марта Ковальчук – бас-гітаристка, контрабасистка. Фронтвумен інді-гурту «iamyou», учасниця жіночого лайв-бенду «Ultramarine Girls Band». Співпрацювала з добрим десятком українських гуртів та виконавців: Христина Соловій, «Venus Orchestra», «Panivalkova», «5Vymir» та іншими. Представник виробників музичного обладнання - OPTIMA STRINGS, LK STRAPS, Woodstock Guitars.

Марія Сорокіна - барабанщиця. Натепер є учасницею гуртів «Soloviov Вand» та «Ultramarine Girls Band». Має досвід співпраці з різними музичними проєктами та колективами, зокрема «Onuka», «The Maneken», Vira Kekelia, «Cloudless». Є амбасадоркою відомої на весь світ німецької компанії з виробництва ударних інструментів Meinl.

Вони зібралися разом, щоб виконати пісні з репертуару «Тартака», «Був‘є» та «Ол.Ів.‘Є» - знайомим голосом, але в новому аранжуванні. Для свого першого спільного концерту вибрали, переважно, ліричні пісні - звідси й назва концерту «Лірика». Деякі з цих пісень вже дуже давно не виконувалися наживо.

Назва «Три Троянди» співпадає з назвою однієї з пісень дуету «Ол.Ів.‘Є», але виконання цієї пісні на концерті не планується.

Фотозвіт