fbpx

БРОДВЕЙ SHOW MUST GO ON!

Місце проведення: Львів, ENNIO Event Square
Дата та час: 07 листопада 2020 19:00
Ціна квитків: Від 250 грн

Про подію

Меломани, як щодо атмосфери Нью-Йорку 20-хх років минулого століття у супроводі оркестру «INSO-Львів»?
Найвідоміші шлягери з бродвейських мюзиклів, які не втрачають своєї популярності і вже давно стали класикою.
Ми запрошуємо зануритись у звучання відомих мюзиклів у виконанні Наталії Степаняк та Євгена Прудника.
Розкішний вечір з естетикою симфонічного звучання оркестру– оркестру, який закохує з перших тактів.
Диригує - Юрій Бервецький.
Цієї осені все по-новому: нова сцена – нова програма – нові яскраві емоції!

Наталія Степаняк, сопрано
Українська співачка, сопрано Наталія Степаняк є лауреаткою, а також переможницею особливої премії «Кращий співак стилю бельканто» міжнародного конкурсу оперних співаків ім. Яна Кіпури. Фіналісткою світового конкурсу оперних співаків «Competizione dell`Opera», який відбувся у 2017 році в місті Лінц, Австрія.
Восени 2019 року Наталія стала солісткою Одеської Національної Опери, де вже дебютувала в партії Віолети у прем’єрній постановці «Травіати» Дж. Верді.
У 2019 році було багато знакових подій, разом із симфонічним оркестром «INSO-Lviv» Наталія заспівала ряд концертних програм, що відбулись на сцені Львівської національної філармонії, на святковій сцені open-air до дня міста Львова, а також на сцені центру культури “Zamek” у Познані, в рамках фестивалю “Українська весна”.
У Лютому 2019 року була запрошеною оперною зіркою для відкриття «Українського Балу» у Відні.
12- 16 листопада 2018 була представником культури на «Українському тижні» у віденській штаб- квартирі ООН, де мала честь бути музичним гостем на відкритті та закритті, а також із відомим українським піаністом Яромиром Боженком виконати концерт творів українських композиторів (В. Барвінський, М. Скорик, О. Козаренко, Кос-Анатольського)
Впродовж 2015-2016 рр. Наталія Степаняк була солісткою «Джунгль театру» та «Моцартгаус» у Відні.
Поруч із виступами на сценах оперних театрів Австрії, Німеччини, Італії, Болгарії, Наталія Степаняк дає багато сольних концертів, співпрацюючи із різними оркестрами на різноманітних концертних майданчиках Європи.
Наталія Степаняк отримала ступінь магістра у Львівській національній музичній академії імені М.В. Лисенка за спеціальностями «Народні інструменти (Бандура)» і «Сольний спів».
Навесні 2019 року Наталія завершила навчання у Віденському Університеті музики і мистецтва та отримала ступінь магістра мистецтва за напрямом «Опера».

Євген Прудник

Євген є лауреатом всеукраїнських конкурсів читців та артистів-вокалістів. З березня  2012 року Євген обіймає посаду артиста-вокаліста Київського національного академічного театру оперети.
Свою творчу кар’єру Євген успішно поєднує з професійним спортом: він є заслуженим майстром спорту з армреслінгу, а у 2013 році завоював почесний титул “Чемпіону світу з армрестлінгу”.
В 2012 р. закінчив Дніпропетровський театрально-художній коледж за спеціальністю «актор драматичного театру» (курс Григорія Богомаза-Бабія). Маючи від природи чудовий голос, паралельно навчався вокалу у Іми Булашенко.
Молодий перспективний актор активно увійшов у діючий репертуар Київського національного академічного театру оперети, виконуючи такі ролі: «Моя чарівна леді» Ф. Лоу (Гаррі), «Циганський барон» Й. Штрауса (Стефан), «Welcome to Ukraine або Подорож у кохання» (Остап), та отримав провідні ролі у прем`єрних виставах «Острів скарбів» Володимира Бистрякова (Біллі Бонс, Папуга), «Цілуй мене, Кет!» К. Портера (Фред Грехем, Петруччо).

Симфонічний оркестр «INSO-Львів»
За плечима оркестру «INSO-Lviv» більше 20 років інтенсивної концертної діяльності як у Львові, так і в інших містах України, а також щорічні турне країнами Західної Європи.
Про визнання високого професійного рівня оркестру свідчать запрошення його до участі в якості базового оркестру на міжнародних фестивалях, урочистих подіях та конкурсах: Міжнародному фестивалі класичної музики LvivMozArt (Львів), Leopolis Jazz Fest (Львів), Altmark Festspiele (Німеччина), Міжнародному конкурсі ім. Йоганнеса Брамса в м. Перчах (Австрія), Фестивалі «Українська весна» (м. Познань, Польща). З 2017 року оркестр бере участь в концертних турах Нідерландами під керівництвом диригента Раймонда Янссена, засновника та директора агенції Cadenza European Art Productions. В 2019 році оркестр взяв участь в історичній постановці опери «Аїда» Дж. Верді біля підніжжя Храму цариці-фараона Хатшепсут (Луксор, Єгипет) під керівництвом Оксани Линів.

Записи виступів оркестру «INSO-Lviv» транслюють в радіо- та телеефірах, зокрема, на престижному європейському каналі Mezzo Classic – Jazz TV.
В 2017 році оркестр започаткував плідну співпрацю з британським лейблом Toccata Classics, здійснивши, зокрема, запис повного циклу «24 Каприси. Скорик – Паганіні» та світових прем’єр двох творів угорського композитора Пала Германна. Диск «Paganini by Arrangements» побачив світ в жовтні 2018, а вже в листопаді диск було представлено на престижному британському радіо BBC Radio 3 в програмі «Record Review».
Оркестр «INSO-Lviv» шукає інноваційні рішення у відтворенні класичної музики, об’єднуючи в своїх програмах різні форми мистецтва.
«INSO-Львів» є носієм ідей та емоцій, в своїх проектах оркестр впроваджує ключову місію - культурну дипломатію та едукацію – завдяки об’єднуючій силі музики. Колектив оркестру здійснює активну соціальну та волонтерську діяльність, є організатором численних благодійних концертів та заходів.
«Ентузіазм, відданість та професіональний підхід музикантів надзвичайно вразили мене» – Сер Дірк Броссе, диригент, композитор
«…Оркестр «INSO-Львів» є чимось особливим: він поєднує в собі високу професійну етику та молодіжний дух!» – Олександр Земцов, альтист, диригент
«Стаття культурного українського експорту – оркестр «INSO-Львів». – Олексій Коган, український джазмен, радіожурналіст, телеведучий, продюсер і арт-директор центру Jazz in Kyiv, творчий куратор Leopolis Jazz Fest.

Юрій Бервецький, диригент
Юрій Бервецький закінчив Львівську національну музичну академію ім. М. Лисенка. Диригент Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької та головний диригент та художній керівник симфонічного оркестру Оперної студії ЛНМА ім. М. Лисенка.
Диригент-постановник багатьох театральних вистав.
Провадить активну концертну діяльність в Україні та за кордоном . Виступає з багатьма оркестрами України та Європи. Учасник міжнародних музичних фестивалів, зокрема: «Віртуози» (Львів); «Контрасти» (Львів); «Шимановський квартет та друзі» (Львів); «Міст Олександра ІІІ» (Львів); «Bieszczady bez Granic » (Польща); ім. П. І. Чайковського та Н. Ф. фон Мекк (Вінниця); im.Adama Didura (м. Сянок, Польща ); «Kharkiv Music Fest» та інші.
Диригент міжнародних музичних конкурсів: Всеукраїнського конкурсу скрипалів (м.Львів), II Міжнародного конкурсу Скорика ,I Міжнародного конкурсу Golden Bass, III Міжнародного конкурсу скрипалів Олега Криси .
Співпрацював з багатьма відомими солістами, зокрема, таким як: Г. Кремер, А. Брусіловський, М. Вайман, Д. Йоффе,Х. Буніатішвілі, Шимановський-квартет, М.Сук, В. Винницький, Н. Хома, Н. Пилатюк, М. Которович, С. Христенко ,О. Пірієв, М. Комонько, Ю. Кот, Й. Єрмінь, О. Рапіта, М. Драган.

Фотозвіт