fbpx

Оксана Білозір. Великий сольний концерт

Місце проведення: Львів, ENNIO Event Square
Дата та час: 16 травня 2021 16:00
Ціна квитків: Від 300 грн

Про подію

У Львові співатиме Оксана Білозір та “Ватра 80-х”!

Перенесені концерти нарешті відбудуться!

16 травня в неділю на найкращій критій open-air сцeні Львова Ennіо Event Square (вул. Джерельна,22) – з великими сольними концертами о 16:00 та 19:00 виступить Народна артистка України Оксана Білозір.
Народна артистка України, народний депутат 3 скликань, ексміністр культури України, меценатка, волонтерка – пані Оксана для мільйонів українців, як для себе самої в першу чергу – «Українка, україночка», – зазначають організатори заходу.

Її концерти завжди наповнені енергетикою добра та любові, а пісні віддавна формують український пісенний світ. Перевірені часом шлягери, які ми любимо і знаємо напам’ять. В арсеналі співачки безліч записаних CD та DVD дисків, музичних фільмів.
Минулі концерти Оксани Білозір у Львові проходили з величезним успіхом, були справжнім святом української пісні, тож і цьогоріч артистка очікує на свою публіку, яка, без перебільшення, проспіває усі пісні разом з нею. Буде дуже атмосферно, гарантують організатори.
Спеціальні гості – культова “Ватра 80-х”. Живий звук.

Щоб було безпечно згідно з нормами карантину, організатори запрошують на два концерти – о 16:00 та 19:00. Заповненість залу 50 % згідно карантинних вимог.

Усі придбані раніше квитки – дійсні.
Карантинна розсадка здійснюватиметься нашими представниками на місці.